تبلیغات

رقابت ها در دنیای امروز برای بهبود کسب و کارها بسیار فشرده و پیچیده در حال انجام هستند! برندها امروزه با تکیه بر تبلیغات رسانه ای از طریق تلویزیون، اینترنت و شبکه های اجتماعی می توانند به خوبی خود را به مخاطبان مورد نظرشان معرفی کنند. ایران گلوب به عنوان یک رسانه تاثیرگذار و دارای مخاطبانی فعال و پر جنب و جوش می تواند مکان خوبی برای ارائه تبلیغات و یا رپورتاژ آگهی شما باشد.

برای درخواست تبلیغات می توانید از طریق فرم تماس، برایمان پیام ارسال کنید و یا به سامانه های زیر پست الکترونیکی ارسال کنید:

mail@iranglobe.ir | ads@iranglobe.ir

تبلیغات برای وب سایت های زرد، ناشران اکاذیب و مطالب غیر اخلاقی انجام نخواهد گرفت و درخواست ایشان مبنی بر انجام تبلیغ در ایران گلوب مردود به شمار می آید. همچنین برای انجمن ها و گروه های خیریه و یا NGO های مردمی با ۵۰٪ تخفیف تبلیغات پذیرش می گردد.

با توجه به معیارهای شایستگی تعریف شده به صورت خصوصیِ مجموعه توسط مدیریت ایران گلوب، در صورت پیدا کردن مجموعه ها یا وب سایت های اینترنتی که نیازمند حمایت جهت استارتاپ و یا بالا رفتن رتبه هستند ، به صورت داوطلبانه و رایگان برای ایشان تبلیغات انجام خواهد گرفت.


 

دکمه بازگشت به بالا