نرم‌افزارویدیوها

مزایا و مشکلات تجارت الکترونیک با وردپرس

ارائه و بحث آزاد درباره تجارت الکترونیک با وردپرس در جلسه ۲۵۸ تهلاگ

ارائه من در سمینار جلسه ۲۵۸ کاربران گنو/لینوکس تهران (تهلاگ) در خصوص مزایا و مشکلات تجارت الکترونیک با وردپرس در کارخانه نوآوری آزادی و سالن آمفی تئاتر هم‌آوا که اسپانسر فضای تهلاگ در این جلسه بود. در این ارائه و بحث آزاد که در انتهای آن انجام شد سعی بر این بود که وردپرس به عنوان یک نرم‌افزار آزاد معرفی شود و پتانسیل آن جهت ساخت فروشگاه‌ها و وب‌سایت های آنلاین بررسی شود.

گرچه نظر بسیاری از دوستان در این ارائه این بود که مقیاس کاری وردپرس اصلا در حدی نیست که بتوان از آن برای ساخت فروشگاه‌های آنلاین استفاده کرد، اما همچنان نظر اینجانب و نیز معدودی از حضار عزیز این بود که وردپرس و توانمندی آن به خوبی پاسخگوی نیاز امروزی کاربران خودش است. چرا که اکثر کسب و کارها امروزه بیشتر نیاز به یک فروشگاه ووکامرسی/وردپرسی دارند نه یک نرم افزار اختصاصی!

با سپاس فراوان از مصطفی آهنگرها جهت تدوین این ویدیو که با مجوز CC-BY-NC منتشر می شود. طبق این مجوز هرگونه استفاده غیرتجاری از این ویدیو یا محتوای آن به شرط ذکر نام ارائه دهنده و تهلاگ مجاز است.

برچسب ها
نمایش بیشتر

سینا کارنلیوس

همیشه آرزو داشتم جایی می بود تا بتوانم نتیجه تحقیقات و پژوهش های خودم در موضوعات مختلف را در آن منتشر و به صورت رایگان در اختیار عوام قرار بدهم؛ این هدف را امروز در ایران گلوب خلاصه کردم و تا سرحد امکان در آینده نیز به آن خواهم پرداخت.

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا